Dzisiaj jest piątek, 15 grudnia 2017, 349 dzień roku, do WAKACJI pozostało 187 dni

Osiągnięcia sportowe
Rok szkolnyUczeńOsiągnięcieKonkurs
2015/2016 Korbecki Maciej I miejsce Międzyszkolny Konkurs Szachowy w kategorii szkół podstawowych
2015/2016 Nowotnik Karol II miejsce Międzyszkolny Konkurs Szachowy w kategorii szkół podstawowych
2015/2016 Kłęk Tymoteusz III miejsce Międzyszkolny Konkurs Szachowy w kategorii szkół podstawowych
2013/2014 Julia Grabowska II miejsce Międzyszkolne zawody pływackie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6 w Rzeszowie w stylu klasycznym na dystansie 50m
2011/2012 Alicja Jagoda I miejsce Międzygimnazjalne zawody pływackie o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11.
2011/2012 Alicja Jagoda II miejsce Zawody pływackie pod patronatem Miejskiego Ośrodka Sportu.
2011/2012 Jakub Czurczak II miejsce Zawody pływackie pod patronatem Miejskiego Ośrodka Sportu.
2011/2012 Jakub Czurczak II miejsce Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
2011/2012 Sztafeta chłopców z gimnazjum IV miejsce Zawody pływackie pod patronatem Miejskiego Ośrodka Sportu.
2010/2011 Aleksandra Grabowska III miejsce Międzynarodowy Turniej Judo o puchar Bł. Ks. Adolfa Kolpinga z okazji Dnia Dziecka w kategorii wagowej do 50 kg
2010/2011 Kinga Jurkiewicz II miejsce Zawody pływackie Szkół Podstawowych stylem klasycznym
2010/2011 Jakub Czurczak I miejsce Zawody pływackie Szkół Podstawowych
2010/2011 Aleksandra Grabowska II miejsce Zawody pływackie Szkół Podstawowych stylem dowolnym
2010/2011 Zuzanna Pawłowska I miejsce Zawody pływackie na pływalni „Muszelka” stylem motylkowym
2010/2011 Aleksandra Grabowska II miejsce Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo
2010/2011 Kajetan Ostrowski V miejsce Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo
2010/2011 Magdalena Plaskacz II miejsce II miejsce w pchnięciu kulą, zawody lekkoatletyczne - półfinały wojewódzkie
2010/2011 Krystian Wróbel IV miejsce IV miejsce w biegu na 300 m zawody lekkoatletyczne - półfinały wojewódzkie
2010/2011 Alicja Jagoda II miejsce Zawody pływackie na pływalni „Muszelka” stylem grzbietowym
2010/2011 Jakub Czerczak I miejsce Styl motylkowy w zawodach pływackich szkół podstawowych
2010/2011 Magdalena Plaskacz III miejsce III Mistrzostwa Lekarzy Podkarpacia w narciarstwie alpejskim
2009/2010 Miąsik Radosław III miejsce Mistrzostwa Miasta Rzeszowa w lekkoatletyce szkół podstawowych w Rzeszowie - rzut piłeczką palantową
2009/2010 Mamczur Beata I miejsce Konkurs plastyczny „Rzeszów - miasto bez spalin i hałasu” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
2009/2010 Czyrek Bartosz III miejsce Mistrzostwa Miasta Rzeszowa w lekkiej atletyce -Indywidualne biegi przełajowe na 1200 m chłopców kl. I
2008/2009 Traczewska Zuzanna finalistka Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Ropczycach w pływaniu
2008/2009 Rybka Michał III miejsce Indywidualne biegi przełajowe szkół gimnazjalnych klas I w Rzeszowie
2008/2009 Czyrek Bartosz finalista Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Ropczycach w pływaniu
2008/2009 Ataman Amadeusz III miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce „GIMNAZJADA” bieg na 300 m chłopców
2008/2009 Ataman Amadeusz III miejsce VIII Międzygimnazjalne Zawody Pływackie o Nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa - 25 m stylem motylkowym
2007/2008 Rybka Michał II miejsce Mistrzostwa Miasta Rzeszowa Indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych w Rzeszowie
2007/2008 Rybka Michał I miejsce Otwarte Mistrzostwa Miasta Rzeszowa w Biegach przełajowych dla młodzieży - bieg na 600 m chłopców
2007/2008 Jagoda Alicja III miejsce Półfinały Igrzysk młodzieży Szkolnej w Pływaniu - 50 m stylem dowolnym
2007/2008 Ataman Amadeusz II miejsce Mistrzostwa Miasta Rzeszowa Indywidualne biegi przełajowe szkół gimnazjalnych klas I
2006/2007 Wnęk Agnieszka II miejsce Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Uczniów Rzeszowskich Szkół Podstawowych - 50 m stylem grzbietowym
2003/2004 Ubaka Patryk II miejsce VI edycja konkursu plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Szymańska Karolina I miejsce VI edycja konkursu plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Kuźma Tomasz I miejsce VI edycja konkursu plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Koba Agnieszka I miejsce VI edycja konkursu plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Dykman Mikołaj II miejsce VI edycja konkursu plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Bąk Krzysztof II miejsce Pierwszy konkurs „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2003/2004 Dykman Szymon II miejsce Pierwszy konkurs „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2003/2004 Kuźma Tomasz II miejsce Pierwszy konkurs „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2002/2003 Rozmus Sabina III miejsce III Turniej Wojewódzkiej Ligii Karate Rzeszów 2003
2002/2003 Prokuski Jakub I miejsce Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Jaśle - 50m w stylu klasycznym
2002/2003 Piątek Michał IV miejsce Turniej Tenisowy organizowany przez Uniwersytet Rzeszowski
2001/2002 Prokuski Jakub II miejsce Międzygimnazjalne zawody pływackie
2001/2002 Kamycki Michał VI miejsce Międzygimnazjalne zawody pływackie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Stowarzyszenie
Przyjaciół
Zespołu Szkół
Społecznych nr 1
w Rzeszowie

Copyright © 1990-2012 Zespół Szkół Społecznych nr1 w Rzeszowie