Dzisiaj jest piątek, 15 grudnia 2017, 349 dzień roku, do WAKACJI pozostało 187 dni

Osiągnięcia artystyczne
Rok szkolnyUczeńOsiągnięcieKonkurs
2015/2016 Dudziński Ambroży Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny„Rejs na wyspy nieznane” X edycja Konkursu „Słońce, woda i przygoda”
2015/2016 Korbecka Katarzyna Wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ziemskie wycieczki” organizowanego pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie
2015/2016 Trznadel Szymon Wyróżnienie "Międzyszkolnego Konkursu: Jan Paweł II Papież Miłosierdzia"
2015/2016 Pasierb Marcin Wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „Jan Paweł II w sercu i w pamięci”. Temat przewodni: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.
2015/2016 Hanzouli Anna Wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „Jan Paweł II w sercu i w pamięci”. Temat przewodni: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.
2010/2011 Dominika Bednarz nagroda Konkurs plastyczny „Czyste wody, zdrowe ryby”
2010/2011 Milena Ostrowska wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolędnicy wędrownicy”
2010/2011 Patrycja Buczek wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolędnicy wędrownicy”
2010/2011 Katarzyna Rałowska III miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Teatralny „Kukły”
2009/2010 Bartosz Witkowski wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Gwiazdka 2009” - organizator MDK Świnoujście
2010/011 Michał Rybka wyróżnienie Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora
2010/011 Łukasz Stolarski wyróżnienie Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora
2010/011 Konstantin Kloppe wyróżnienie Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora
2010/2011 Maciej Domaradzki wyróżnienie Konkurs kabaretowy - kategoria „Komizm na scenie”
2010/2011 Bartosz Witkowski I miejsce Konkurs recytatorski
2010/2011 Jacek Jedynak wyróżnienie Konkurs recytatorski
2010/2011 Piotr Celtner I miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa
2010/2011 Emilia Pawłowska II miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa
2010/2011 Kajetan Ostrowski III miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa
2010/2011 Szymon Błądziński IV miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa
2010/2011 Magdalena Celtner I miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa
2010/2011 Milena Ostrowska II miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa
2010/2011 Maciej Błądziński II miejsce Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa
2009/2010 Bartosz Witkowski wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Gwiazdka 2009” - organizator MDK Świnoujście
2009/2010 Mamczur Beata I miejsce Konkurs plastyczny „Rzeszów - miasto bez spalin i hałasu” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
2008/2009 Oskar Wanat wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Przyroda mój przyjaciel” organizowany przez Dom Kultury Osiedla Tysiąclecia w Rzeszowie
2008/2009 Katarzyna Rałowska II miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Przyroda mój przyjaciel” organizowany przez DK Osiedla Tysiąclecia w Rzeszowie
2008/2009 Milena Ostrowska I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2008/2009 Milena Ostrowska wyróżnienie Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria solista
2008/2009 Beata Mamczur I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2008/2009 Grabowska Aleksandra I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2008/2009 Grabowska Aleksandra wyróżnienie Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria solista
2008/2009 Górny Paulina I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2008/2009 Gębarowska Joanna I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2008/2009 Celtner Magdalena I miejsce Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny
2007/2008 Błądziński Maciej I miejsce XIII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2008” w kategorii wiersz
2005/2006 Rzeszutek Helena III miejsce III edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut
2005/2006 Ubaka Patryk wyróżnienie Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł”
2005/2006 Drozd Barbara wyróżnienie Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł”
2005/2006 Bakun Aleksandra nagroda Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł”
2004/2005 Kuźma Tomasz I miejsce Drużynowe zawody matematyczne „Świat matematyki” organizowane przez WSiZ
2004/2005 Dykman Mikołaj wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Żyję zdrowo - bo bez nałogów” organizowany w ramach Programu Profilaktyki Przeciwalkoholowej
2004/2005 Dykman Aleksander wyróżnienie II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2004/2005 Kuźma Tomasz II miejsce II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2004/2005 Bukowski Beniamin I miejsce II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Koba Agnieszka wyróżnienie I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Kuźma Tomasz wyróżnienie I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Tomala Witold wyróżnienie I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Bukowski Beniamin II miejsce I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Pasterski Bartosz I miejsce I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut”
2003/2004 Ubaka Patryk II miejsce VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Szymańska Karolina I miejsce VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Kuźma Tomasz I miejsce VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Koba Agnieszka I miejsce VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2003/2004 Dykman Mikołaj II miejsce VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan”
2001/2002 Zespół „TRICK” wyróżnienie I Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych organizowany przez Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie
1996/1997 Leniar Mateusz laureat Międzywojewódzki Konkurs Teatrów Dziecięcych
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Stowarzyszenie
Przyjaciół
Zespołu Szkół
Społecznych nr 1
w Rzeszowie

Copyright © 1990-2012 Zespół Szkół Społecznych nr1 w Rzeszowie