Dzisiaj jest środa, 23 października 2014, 295 dzień roku, do WAKACJI pozostało 244 dni

Osiągnięcia naukowe
Rok szkolnyUczeńOsiągnięcieKonkurs
2013/2014 Kubicki Filip laureat III Międzyszkolne Dyktando Obcojęzyczne pod honorowym patronatem Instytutu Filologii Germańskiej UR i NKJO w Rzeszowie w kategorii języka angielskiego
2013/2014 Styka Dagmara laureat III Międzyszkolne Dyktando Obcojęzyczne pod honorowym patronatem Instytutu Filologii Germańskiej UR i NKJO w Rzeszowie w kategorii języka niemieckiego
2013/2014 Eliza Buratti laureat III Międzyszkolne Dyktando Obcojęzyczne pod honorowym patronatem Instytutu Filologii Germańskiej UR i NKJO w Rzeszowie w kategorii języka niemieckiego
2013/2014 Eliza Buratti finalista Konkurs z języka niemieckiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2013/2014 Dagmara Styka laureat Konkurs z języka niemieckiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2013/2014 Dobrosława Taras finalista Konkurs z języka niemieckiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2013/2014 Magdalena Celtner finalista Konkurs z języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2013/2014 Magdalena Celtner finalista Konkurs z języka angielskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2013/2014 Magdalena Celtner finalista XIV Sarzyński Konkurs Chemiczny
2013/2014 Gabriela Ukleja wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"
2013/2014 Dobrosława Taras wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"
2012/2013 Dobrosława Taras wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
2012/2013 Gabriela Ukleja wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
2012/2013 Gabriela Ukleja wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2012"
2012/2013 Dobrosława Taras wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2012"
2011/2012 Alicja Jagoda laureat Konkurs z biologii organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Alicja Jagoda finalista Konkurs z języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Alicja Jagoda finalista XII Sarzyński Konkurs Chemiczny.
2011/2012 Mateusz Rybka I miejsce XII Sarzyński Konkurs Chemiczny.
2011/2012 Milena Ostrowska laureat Konkurs z języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2011/2012 Milena Ostrowska laureat Konkurs Historyczny  „Władysław  Sikorski  i  czasy w  których przyszło mu żyć”.
2011/2012 Milena Ostrowska finalista Konkurs z języka niemieckiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Magdalena Celtner laureat Konkurs z języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2011/2012 Magdalena Celtner finalista Konkurs Historyczny  „Władysław  Sikorski  i  czasy w  których przyszło mu żyć”. 
2011/2012 Kinga Kwiatkowska laureat Konkurs z języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Maciej Domaradzki finalista Konkurs Matematyczny organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Magdalena Celtner II etap Konkurs Matematyczny organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Alicja Jagoda II etap Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Mateusz Rybka II etap Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Piotr Lembryk II etap Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
2011/2012 Daniel Barczak II etap Ogólnopolski  Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza  i dzieje  oręża polskiego. Od  konfederacji barskiej do  epoki napoleońskiej”.
2011/2012 Mateusz Rybka II etap Ogólnopolski  Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza  i dzieje  oręża polskiego. Od  konfederacji barskiej do  epoki napoleońskiej”.
2011/2012 Piotr Lembryk III miejsce Konkurs informatyczny z elementami matematyki zorganizowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.
2011/2012 Hubert Lichaczewski III miejsce Konkurs informatyczny z elementami matematyki zorganizowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.
2011/2012 Mateusz Rybka III miejsce Konkurs informatyczny z elementami matematyki zorganizowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.
2010/2011 Bartosz Witkowski laureat Konkurs „AS Matematyczny 2011”
2010/2011 Maciej Domaradzki wyróżnienie IX Rzeszowski Konkurs „Młody Matematyk”
2010/2011 Patrycja Rzegocki finalista Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
2010/2011 Łukasz Stolarski III miejsce Turniej wiedzy o krajach anglojęzycznych English Voyage
2010/2011 Bartosz Witkowski III miejsce Turniej wiedzy o krajach anglojęzycznych English Voyage
2010/2011 Kinga Jurkiewicz III miejsce Turniej wiedzy o krajach anglojęzycznych English Voyage
2010/2011 Olivier Wallin ocena dobra Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
2010/2011 Bartosz Witkowski Laureat Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla Szkół Podstawowych
2010/2011 Magdalena Celtner I miejsce Szkolny konkurs „Z mitologią na Ty”
2010/2011 Kacper Kordowski I miejsce Szkolny konkurs „Moje miasto Rzeszów”
2010/2011 Dominika Bednarz finalista Konkurs Języka Niemieckiego Organizowany przez Kuratora Oświaty w Rzeszowie
2010/2011 Katarzyna Szarek finalista Konkurs Języka Niemieckiego Organizowany przez Kuratora Oświaty w Rzeszowie
2009/2010 Bartosz Witkowski wyróżnienie III Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
2009/2010 Joanna Gębarowska finalista Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
2009/2010 Oskar Wanat finalista Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
2009/2010 Jaromir Taras finalista Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
2009/2010 Amadeusz Ataman finalista Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
2009/2010 Amadeusz Ataman finalista Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
2009/2010 Bartosz Witkowski IV miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
2009/2010 Joanna Gębarowska II miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
2008/2009 Wróbel Kevin finalista Konkurs języka angielskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2008/2009 Bartosz Witkowski wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”
2008/2009 Mateusz Rybka finalista Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2008/2009 Mateusz Rybka finalista Konkurs języka angielskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2008/2009 Filip Prokuski wyróżnienie VII Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół podstawowych „Młody Matematyk”
2008/2009 Piotr Lembryk III miejsce VII Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół podstawowych „Młody Matematyk”
2008/2009 Jagoda Alicja finalistka Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2008/2009 Maciej Domaradzki II miejsce Międzyszkolny konkurs Matematyczny klas III organizowany przez SP nr27
2008/2009 Amadeusz Ataman finalista Konkurs historyczny organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2007/2008 Amadeusz Ataman laureat Konkurs historyczny organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2006/2007 Jaromir Taras laureat Konkurs matematyczno-przyrodniczy organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2006/2007 Aleksandra Sikorska finalistka Konkurs z Języka polskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2006/2007 Bukowski Beniamin wyróżnienie Podkarpacki Konkurs „Młody Matematyk”
2006/2007 Łuszczka Katarzyna laureat Podkarpacki Konkurs „Młody Matematyk”
2006/2007 Myrda Armand laureat Konkurs z Języka angielskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2004/2005 Kuźma Tomasz I miejsce Drużynowe zawody matematyczne „Świat matematyki” organizowane przez WSiZ
2004/2005 Dykman Szymon I miejsce Drużynowe zawody matematyczne „Świat matematyki” organizowane przez WSiZ
2004/2005 Bąk Krzysztof I miejsce Drużynowe zawody matematyczne „Świat matematyki” organizowane przez WSiZ
2004/2005 Bąk Krzysztof finalista Konkurs Przedmiotowy z matematyki organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2004/2005 Bąk Krzysztof finalista Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego organizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
2004/2005 Bąk Krzysztof laureat V Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych
2003/2004 Kuźma Tomasz II miejsce Konkurs Szkół Gimnazjalnych „Katyń. Dzieje kłamstwa - wykrycie Prawdy”
2003/2004 Dykman Szymon II miejsce Pierwszy konkurs wiedzy o Rzeszowie „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2003/2004 Kuźma Tomasz II miejsce Pierwszy konkurs wiedzy o Rzeszowie „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2003/2004 Bąk Krzysztof II miejsce Pierwszy konkurs wiedzy o Rzeszowie „Gra terenowa po Rzeszowie” dla szkół gimnazjalnych
2002/2003 Piątek Michał wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG
2002/2003 Leja Wojciech wyróżnienie Konkurs matematyczno - fizycznym organizowany przez LO WSiZ w Rzeszowie
2002/2003 Bąk Anna finalista Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
2002/2003 Bąk Anna I miejsce Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG
2001/2002 Leja Wojciech laureat Wojewódzki Konkurs Informatyczny
2001/2002 Bąk Anna I miejsce Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego, za wolność waszą i naszą”
1998/1999 Mazur Mateusz laureat Olimpiada z matematyki
1997/1998 Świętek Michał laureat Olimpiada z historii
1997/1998 Rusin Dominik laureat Olimpiada z geografii
1997/1998 Mazur Jan laureat Olimpiada z matematyki
1997/1998 Kiszka Anna finalistka Olimpiada z języka polskiego
1996/1997 Twardzik Jakub finalista Olimpiada z języka angielskiego
1996/1997 Pieczonka Paweł finalista Olimpiada z języka angielskiego
1996/1997 Osuchowski Karol finalista Olimpiada z języka angielskiego
1996/1997 Mazur Jan finalista Olimpiada z języka angielskiego
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie
Stowarzyszenie
Przyjaciół
Zespołu Szkół
Społecznych nr 1
w Rzeszowie

Copyright © 1990-2012 Zespół Szkół Społecznych nr1 w Rzeszowie